Misje Święte w naszej parafii

W dniach 21-27.10.2023 r. przeżywaliśmy Misje Święte w naszej parafii prowadzone przez ks. Zygmunta Tokarza ze Zgromadzenia Księży Misjonarzy Saletynów. Dziękuję wszystkich parafianom za udział i przeżywanie w duchu wiary tych świętych ćwiczeń. Dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób angażowali się w przebieg tych Misji: Panom Organiście i Kościelnym, Szafarzom, LSO, DSM, Młodzieży, Ojcom, którzy przygotowali Krzyż Misyjny i postawili na zakończenie Misji, p. Alicji i p. Renacie, Paniom pomagającym ks. Misjonarzowi, dyrekcji i nauczycielom SP w Kobylu, dzieciom oraz wszystkim, którzy wspierali duchowo, cierpieniem i ofiarami to piękne Duchowe Dzieło. Módlmy się wzajemnie za siebie, by owoc tych Misji był stokrotny w życiu każdego z nas i całej wspólnoty parafialnej.