„Droga do wolności” – montaż słowno-muzyczny na stulecie odzyskania niepodległości

W niedzielę 18 listopada dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Kobylu oraz jej absolwenci zaprezentowali w naszym kościele montaż słowno-muzyczny pt. „Droga do wolności” z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Uroczystość rozpoczęła Msza św. w intencji Parafii i Ojczyzny o godzinie 10.00, którą uświetniła swoim śpiewem schola dziecięca pod opieką Pani Edyty Rudek.

Po Mszy św. mogliśmy wspólnie przeżywać historię naszej Ojczyzny i wspominać tych, którzy poświęcili życie w służbie wolności i niepodlegołości Polski. Dziękowaliśmy też Bożej Opatrzności za dar wolnej i niepodległej Ojczyzny i modliliśmy się o dalszą pomyślność dla Niej.

Dziękujemy Uczniom oraz Dyrekcji, Nauczycielom i Rodzicom, którzy włożyli wiele wysiłku, by przygotować to piękne i wzruszające widowisko.

droga do wolnosci   drogi wolnosci