Oratorium Drogi Krzyżowej „Ślad losu”

W V niedzielę Wielkiego Postu w naszej parafii mogliśmy gościć Chór Parafialny „Canonon” z Nowego Wiśnicza, który wraz z Wiśnicką Orkiestrą Młodzieżową i wiernymi zgromadzonymi w kościele wykonał Oratorium Drogi Krzyżowej „Ślad losu” autorstwa ojców redemptorystów: Wojciecha Skroboszewskiego i Andrzeja Wodki. Dzięki wiśnickim artystom mogliśmy przeżyć po raz kolejny tajemnicę Męki naszego Zbawiciela podkreśloną wspaniałą muzyką oraz głębokimi rozważaniami, będącymi ilustracją przedstawiającą drogę miłości Boga do człowieka. Dziękujemy wszystkim wykonawcom za piękne artystyczne i duchowe przeżycia. Serdeczne Bóg zapłać dla wszystkich Parafian i Gości za pobożny udział w tym niezwykłym nabożeństwie oraz za złożone na rozwój chóru i orkiestry ofiary (1221 zł).