Pomoc Ukrainie

W minionym tygodniu nasz rodak, brat Mateusz, wraz z panem Kościelnym wyruszyli z pomocą humanitarną do ogarniętej wojną Ukrainy. Dary, zbierane między innymi w szkole, za pośrednictwem kapucyna – brata Siergieja, trafiły w głąb kraju do najbardziej potrzebujących. Brat Siergiej wyraża ogromną wdzięczność wszystkim parafianom za hojność i wsparcie.Brat Mateusz planuje kolejne wyprawy z pomocą, w związku z tym w szkole nadal zbierane są artykuły spożywcze z długą datą przydatności, artykuły higieniczne i środki czystości oraz opatrunki i podstawowe leki (przeciwbólowe, przeciwzapalne, przeciwgorączkowe itp.).

Wszystkim, którym nie jest obojętny los bliźniego w potrzebie, już teraz składamy serdeczne Bóg zapłać!