Uroczystość odpustowa ku czci MB Fatimskiej

Dziś nasza parafia przeżywa uroczystość odpustową ku czci MB Fatimskiej. Dziękujemy Bogu za dar Matki i za 30 lat istnienia naszej parafii. Prosimy naszą Fatimską Panią o wstawiennictwo u Boga za nami i Jej dalszą opiekę nad naszą parafią.

Dziękujemy ks. dr. Jerzemu Smoleniowi za przewodniczenie naszej uroczystości oraz za skierowane do nas słowo Boże. Życzymy mu wielu łask Bożych na kapłańskiej drodze. Dziękujemy wszystkim kapłanom z Dekanatu i spoza za obecność i modlitwę. Te podziękowania składam na ręce ks. Ryszarda Kołodzieja – Dziekana Dekanatu Lipnica Murowana. Dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia dzisiejszej uroczystości: Orkiestrze ze Starego Wiśnicza, Strażakom, LSO, DSM, niosącym feretrony i sztandary, p. Organiście i Kościelnemu, Dzieciom I-Komunijnym i ich Rodzicom, dziewczynkom sypiącym kwiaty i chłopcom dzwoniącym dzwonkami.