LSO i DSM na wycieczce do Zakopanego

W sobotę 18 września wraz z LSO i DSM udaliśmy się na wycieczkę integracyjną do Zakopanego, aby w nowy rok posługi liturgicznej wejść z pozytywnym nastawieniem, siłą i szczerymi intencjami wobec Boga i Bliźnich.

Rano, nie zrażając się niepewną pogodą, wyruszyliśmy w drogę z radością, którą okazywaliśmy, śpiewając ulubione pieśni w autokarze. „Podbój” Zakopanego rozpoczęliśmy od wizyty w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach, aby Matce Boskiej oddać w opiekę nas samych oraz nasze rodziny.

Następnie  odwiedziliśmy galerię pamiątek Kamila Stocha „Kamiland”, gdzie mogliśmy zobaczyć, jak rozwijała się kariera sportowa Mistrza czy jak wygląda przygotowanie sprzętu narciarskiego przed zawodami. Byliśmy pod wielkim wrażeniem jego różnych trofeów z niezliczonej ilości turniejów pokazanych w pięknych aranżacjach.

Na koniec znalazł się czas na znakomitą zabawę w Parku Iluzji, gdzie mogliśmy na własnej skórze oraz włosach doświadczyć różnych niesamowitych zjawisk lub zmierzyć się z zagadkami logicznymi czy odkryć złudność tego, na co patrzymy.

Późnym popołudniem, pełni pozytywnych wrażeń i dobrego humoru, wróciliśmy szczęśliwie do naszych domów.