Pielgrzymka DSM do Zabawy

W sobotę 4 czerwca w Zabawie odbyła się Diecezjalna Pielgrzymka Dziewczęcej Służby Maryjnej. Uroczysta Eucharystia, pod przewodnictwem ks. bpa Leszka Leszkiewicza, która zgromadziła około 1800 dziewcząt z całej diecezji była połączona z błogosławieństwem nowych przewodniczek
Naszą parafię reprezentowało 16 dziewcząt, trzy z nich (Anna Waśko, Aleksandra Waśko i Angelika Sikora) zostały pobłogosławione przez ks. Biskupa, aby młodszym  koleżankom opowiadały o Jezusie, że On żyje i jest obecny w Kościele. W tej służbie wzorem ma być dla nich Maryja, Matka Jezusa i nasza Matka. Życzymy dziewczętom, aby ich służba w naszej parafii przynosiła piękne owoce i dużo radości w ich sercach. Dziękujemy Gabrieli Białce i p. Annie Filipek za towarzyszenie dziewczętom i opiekę. Razem z dziewczętami pielgrzymował także ks. proboszcz oraz rodzice nowych przewodniczek. Bóg zapłać wszystkim.
Zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji z tego wydarzenia na stronie tarnowskiego Gościa Niedzielnego: