Oratorium „Ślad losu” w wykonaniu zespołu Misericordes

W niedzielę 18 marca w naszym kościele mogliśmy przeżywać słowno-muzyczne oratorium drogi krzyżowej „Ślad losu” w wykonaniu zespołu MISERICORDES – instrumentalistów i wokalistów pochodzących z Limanowej i okolic. 

Była to muzyczna ilustracja Drogi Krzyżowej, którą na początku lat osiemdziesiątych stworzyli ojcowie redemptoryści Wojciech Skroboszewski i Andrzej Wodka, a która nadal zachowuje aktualność i odniesienia do współczesnego życia.

Nabożeństwo rozpoczęło się o 15.00 zaraz po Gorzkich żalach i stanowiło przygotowanie parafian do zbliżających się świąt wielkanocnych. W kościele zgromadziło się bardzo dużo osób – parafian, mieszkańców sąsiednich miejscowości i zaproszonych gości. Połączenie treści, muzyki i obrazu pozwoliło każdemu zatrzymać się i przeżyć coś wyjątkowego. Dziękujemy jeszcze raz zespołowi Misericordes za to, że dostarczył nam tak wspaniałych przeżyć!

    oratorium parafia kobyle