Pomoc dla Leyli Robak chorej na SMA

Jako wspólnota parafialna pragniemy włączyć się w akcję pomocy dla dwuletniej Leyli Robak chorej na rdzeniowy zanik mięśni. W krótkim czasie trzeba zebrać kwotę pond 9 mln zł, co przekracza możliwości rodziny.
Dlatego w przyszłą niedzielę (17 października) będziemy zbierać ofiary do puszek na ten cel. O 10.00 wraz ze scholą chcemy podziękować Bogu za dar życia i świętości św. Jana Pawła II. Chcemy też wracać do Jego nauczania, do słów jakże dzisiaj aktualnych, wzywających nas do działania, czynów miłości. Niech owocem tego spotkania ze św. Janem Pawłem będzie czyn miłosierdzia. Również Caritas Parafialna zaprasza na charytatywny kiermasz słodkości, który odbędzie się w przyszłą niedzielę przy kościele. Całkowity dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na leczenie Leyli Robak. Spotkanie Caritas Parafialnej będzie we wtorek po Różańcu. Nadal można przynosić plastikowe nakrętki do szkoły lub do kościoła. Dziękuję Szkolnemu Kołu Caritas wraz z opiekunką panią Ewą Bakalarz za piękną akcję w szkole na rzecz Leyli. Za tydzień po Mszy św. o godz. 10.00 nastąpi uroczyste wręczenie legitymacji członkowskich młodzieży zaangażowanej w to dzieło.

Link do zbiórki: siepomaga.pl/leyla

W imieniu rodziców Leyli, KGW Kobylanki i pani sołtys Małgorzaty Grabiec pragniemy wszystkim bardzo gorąco podziękować za ogromne zaangażowanie się w pomoc przy kiermaszu pod sklepem Groszek. Dzięki Waszej hojności zebraliśmy 20 tysięcy i 20 €. Jeszcze raz wszystkim za wszystko dziękujemy.