Uroczystość odpustowa ku czci MB Fatimskiej

8 maja nasza parafia przeżywała uroczystość odpustową ku czci MB Fatimskiej. Podczas tej uroczystości dziękowaliśmy Bogu za dar Matki. Prosiliśmy Fatimską Panią o wstawiennictwo u Boga za nami i Jej dalszą opiekę nad naszą parafią. Uroczystą Sumę odpustową odprawił i kazanie wygłosił ks. Prałat Bolesław Bukowiec – proboszcz rodzinnej parafii księdza Stanisława, Dziekan Dekanatu Grybowskiego.

Dziękujemy ks. Prałatowi Bolesławowi Bukowcowi za przewodniczenie naszej uroczystości oraz za skierowane do nas słowo Boże. Życzymy mu wielu łask Bożych na kapłańskiej drodze. Bóg zapłać.

Dziękujemy wszystkim kapłanom z Dekanatu za obecność i modlitwę. Te podziękowania składam na ręce ks. Ryszarda Kołodzieja – Dziekana Dekanatu Lipnica Murowana.

Dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia uroczystości odpustowej: Strażakom, LSO, DSM, niosącym feretrony i sztandary, p. Organiście i Kościelnemu, Dzieciom I-Komunijnym i ich Rodzicom, dziewczynkom sypiącym kwiaty i chłopcom dzwoniącym dzwonkami.