XIV Zjazd Szkolnych Kół Caritas w Zawadzie

7 czerwca w Sanktuarium Narodzenia NMP w Zawadzie k/Dębicy odbył się XIV Zjazd Szkolnych Kół Caritas. Wśród 241 Szkolnych Kół Caritas i 7 Przedszkolnych Kół Caritas zrzeszających ok. 3 tys. wolontariuszy byli przedstawiciele naszej szkoły i parafii.

Uczniowie wraz z opiekunką panią Ewą Bakalarz przygotowali plakat na konkurs Nasza pomoc Ukrainie, który został wyróżniony podczas tego wydarzenia.

Zjazd odbył się po dwóch latach przerwy spowodowanych pandemią, a nasza caritasowa ekipa uczestniczyła w nim po raz pierwszy, ale na pewno nie ostatni.

Dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły i parafii w tym wydarzeniu uczniom-wolantariuszom oraz opiekunkom p. Ewie Bakalarz i p. Annie Filipek. Życzymy niegasnącego zapału w czynieniu dobra potrzebującym. Dobro czynione z miłością bliźniemu wraca podwójnie.