Spotkanie opłatkowe w naszej parafii

W Uroczystość Objawienia Pańskiego, po przerwie spowodowanej pandemią, odbyło się tradycyjne spotkanie opłatkowe dla osób starszych i samotnych. Pani Sołtys Małgorzata Grabiec wraz z KGW „Kobylanki”, Caritasem, Radą Parafialną oraz Akcją Katolicką przygotowali poczęstunek na świetlicy wiejskiej.

Przedstawiciele SKC z opiekunką, panią Ewą, złożyli zebranym życzenia i wręczyli drobne upominki. Spotkanie swoją grą na instrumentach uświetnili pan organista, Wiesław Ćwik wraz z synem Dawidem oraz Adrian Golemiec. Swoje interpretacje kolęd przedstawili także nasi młodsi parafianie: Weronika Faron i Antek Ćwik, a także doświadczone panie z KGW. Podczas spotkania odwiedzili nas także kolędnicy. Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania tego spotkania serdecznie dziękuję. Dziękuję także za wspaniałą świąteczną atmosferę, wspólne kolędowanie i życzliwe rozmowy. Niech nastrój tych bożonarodzeniowych spotkań zostanie z nami na długo.